Mjklův blog a web

The Fall Of Ghostface – Pokemon Cover 16.10.

Opavští The Fall Of Ghostface se asi v poslední době hodně nudí nebo co. Chrlí na nás čím dál tím více zajímavější počiny z jejich hudební i multimediální tvorby, až to pěkné není, ale ono to pěkné je!

Pomalu si tady připadám jak na The Fall Of Ghostface fan webu, protože pořád něco tento bláznivý sextet vyvíjí a to je super! Z této kapely by si měly vzít příklad i další české UG kapely! Tentokráte se tato smečka vytasila s novým songem. Jedná se o cover známé úvodní znělky ke kultovnímu seriálu našeho dětství Pokemon! Úplný cover to až tak není, spíš jen převedení Pokémonského tématu do metalu. Vzaly to ale pěkně za pačesy a vyšlo z toho toto:

 

 

Jak jsem řekl, není tohle jejich jediný výstřelek z poslední doby. Aktivní hráči na kytaru jistě ocení i video, kde jejich kytarista Mikeš představuje lidem, jak se hraje na kytaru jejich titulní skladba It’s a trap! z jejich poslední desky Notes To Enhance. Video ke shlédnutí zde:

 

 

Pokud by jste chtěly vidět The Fall Of Ghostface naživo, tak vězte, že nejbližší koncert, kde je můžete shlédnout je v Opavském Jamu, kde je doprovodí Olomoučtí Sunset Trail. Vše vypukne 3. listopadu pravděpodobně ve 20:00.

 

 

0 Komentářů

KomentářeTyto stránky vytvořil: Michal 'Mjkl Ociz' Ocásek. Optimalizace pro IE 6+, Mozila Firefox 3.0 a Opera 10.0 +. www.mjkl.iprofil.cz © 2012. Tyto stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 a vyšší. Admin