Mjklův blog a web

Sunset Trail – “Promises” 25.09.

Po menší odmlce se opět hlásím s velice žhavou novinkou! Olomoucká mordparta Sunset Trail hrající našlápnutý metalcore se hlásí s nový klípkem k nové desce Revealing, kterou pokřtily v Olomouckém S-clubu. Celý tento klípek má na starosti Víťa z Ghostmovie, takže nečekejte dlouho a klikejte a koukejte!

Kdo nezná tuhle partu, tak ji teď pozná! Našláplá muzika, kde hraje jeden z předních českých bikerů Damjan Siriški! Chtěl jsem trošku víc rozepsat info o jejich nové desce, ale moc informací jsem nenašel, proto čekujte jejich bandzone!

Dost keců okolo a teď ke klípku! Co vás čeká na dívání..? Celkem nic moc v podstatě klasický klípek se skákající kapelou okolo aparátů :) , na tomto není nic moc co pokazit… Tentokráte se vše odehrává asi v nějakém divadle, kde na vás čeká velká spousta brutálních střihů, prohozů kytar a pěkné zvýraznění emocí během hraní. Fakt povedená prácička! Samozřejmostí je dnes ovšem i to, že video můžete sledovat v HD kvalitě! Jo a jak se skladba, ke kterou doprovází tato paráda jmenuje..? “Promises”!

Pokud se vám tato parta zalíbila a chtěly by jste jejich desku, tak vězte, že v brzké době si ji budete moc stáhnout! Kde a jak..? Kapela vydala tyto informace: ,,Většinu songů z alba jsme teďka z BZ stáhli a nechali zde jenom pár kousků, který budem průběžně obměňovat. Info o tom, kde půjde legálně stáhnout CD Revealing, se dozvíte zanedlouho.” Takže sledujte Bandzone! A kukenzí:

 

 

 

1 Komentář

The Fall Of Ghostface - Pokemon Theme Cover | Mjklův blog a web 16.10.

[...] nejbližší koncert, kde je můžete shlédnout je v Opavském Jamu, kde je doprovodí Olomoučtí Sunset Trail. Vše vypukne 3. listopadu pravděpodobně ve [...]

KomentářeTyto stránky vytvořil: Michal 'Mjkl Ociz' Ocásek. Optimalizace pro IE 6+, Mozila Firefox 3.0 a Opera 10.0 +. www.mjkl.iprofil.cz © 2012. Tyto stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 a vyšší. Admin