Mjklův blog a web

Studium

V této sekci bych chtěl poskytnout veškeré mé materiály spojené s mím studiem na Slezské univerzitě.

Zatím je to co na starých webových stránkách, ale to co jsem zanedbal napravím, jak jsem již zmínil v prvním příspěvku mezi aktualitama nechtělo se mi moc vrtat s HTML. :)

 

Tvorba www

 

Jako jeden z materiálů, který bych chtěl zde zveřejnit, jsem už vlastně zveřejnil. Jsou to vlastně tyto stránky samy o sobě. Tyto stránky jsou dle mého názoru mé mistrovské dílo co se týče HTML & CSS, protože dosahují kvalit dnešních www stránek. Pokud byste měly jakékoliv dotazy vzkazník je otevřený všem.

 

Různé prezentace

Chtěl bych upozornit na to, že veškeré prezentace byly prezentovány metodou volné improvizace na co si zrovna vzpomenu + byly vždy doprovázeny praktickou ukázkou

 

QR code - Prezentace na téma QR code do předmětu Protokoly a šifrování

 

Seminární práce – Mystérium vražd

 

Tato má seminární práce sloužila k předmětu Úvod do PC I a tématicky vůbec nijak nezapadá k počítačům.  Hlavním důvodem proč jsme měly psát tuto práci bylo naučit se formátovat text v aplikaci MS Word a naučit se tak základy pro tvorbu diplomové práce. Zcela cíleně jsem ji předělal do HTML podoby, aby byla dostupná všem. Proč jsem si toto téma vybral? Protože mě někteří vrazi fascinují. Zní to hodně divně, ale je to tak. Vychytralost některých lidí je taková, že člověk musí občas až žasnout. A prohlédnout si ji můžete zde:

Mystérium vražd

Tyto stránky vytvořil: Michal 'Mjkl Ociz' Ocásek. Optimalizace pro IE 6+, Mozila Firefox 3.0 a Opera 10.0 +. www.mjkl.iprofil.cz © 2012. Tyto stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 a vyšší. Admin