Mjklův blog a web

Slade KMC Krnov 27.10.2012! 23.10.

Když se řekne Slade mezi mladšími generacemi, tak to asi nikomu moc neřekne. Když se ale tento název řekne mezi generacemi dříve narozených, tak ví, že se jedná opravdu o pojem! Protože mladší generace tuto kapelu neznají, tak o nich teď píšu, aby viděly, že něco takového existuje a že budou mít možnost se přijít podívat na tuto událost podzimu s velkým ,,U”! Mladší generace taktéž ocení multimediální a online reklamy, které běží v rádiích a dokonce i na youtube.com! Tak se tedy na ně podíváme:

Spot, který běží v rádiu HEY!

 

 

Další pozvánka:

 

 

Tak co mladší generace, říká vám to něco..? Určitě ano, určitě jste tyto skladby slyšely z rádiových stanic vašich rodičů! Kapela by byla jakž, takž představena co se týče hudební polohy. Jak bylo zmíněno, je to hudba, kterou poslouchaly starší generace za svého mládí, tudíž se jedná o hudbu 70. – 90. let minulého století. Samozřejmě nemůžeme tuto kapelu házet do starého šrotu, protože i po tolika letech fungování a koncertování stále vystupují, jako by jim bylo 30! Proto neváhejte a přijďte se podívat! Navíc pro mladší generace jsou zde i doprovodné kapely.

Teď se podíváme na něco ohledně samotného koncertu! Základní informace o kapelách, které lze na této události vidět, krom samotných Slade. Vystoupí zde i dívčí trio K2, takže obrovské lákadlo pro kluky, kteří se chtějí podívat jak dělají parádní muziku pěkné holky! Další s kapel, která před touto legendou vystoupí je kapela The Pant, kterou již určitě znáte z předchozích koncertů, které proběhly v Krnově!

A trochu organizačně:

Start:  19:30, Vstup: 850,- A VYPRODÁNO OPRAVDU NENÍ! Vstupenky jsou k mání v obvyklých předprodejích Kofola Music Clubu! Tedy info centrum v Krnově na náměstí, Bruntál Africa Pub, Sluna Opava a plno dalšího!

Tak neváhejte a dojděte, určitě se tam uvidíme!

3 Komentáře

Best Writing Service 03.02.

Best Writing Service…

Get an expert academic writing assistance! We can write any post on any subject within the tightest deadline….

Best Writing Service 07.02.

Best Writing Service…

Get an expert academic writing assistance. We can write any paper or post on any subject within the tightest deadline….

Get your documents written perfectly 01.07.

Best Editing Service…

The amount of written content has been growing exponentially recently, and it’s no wonder. For students, writing is an inseparable part of college and university assignments; for businesses, online publishing is a way to reach customers. The need for …

KomentářeTyto stránky vytvořil: Michal 'Mjkl Ociz' Ocásek. Optimalizace pro IE 6+, Mozila Firefox 3.0 a Opera 10.0 +. www.mjkl.iprofil.cz © 2012. Tyto stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 a vyšší. Admin