Mjklův blog a web

O mně

Mjkl
Jméno: Mjkl Ociz
Přezdívka: Mjkl
Pohlaví: Muž
Povolání: Student
Ročník: 1988
ICQ: 243362166

 

Moje motto:

 

,,Jestli budu někdy normální, tak mě zastřelte!”

 

O mně:

 

Ále jeden cyp no… Tohle je přesné vystižení mé osoby no každý jsme nějaký, každý je jiný tak proč bych se měl chovat tak jak si to přejí jiní a nechovat se tak jak si přeji já? Tímto narážím na to, že jsem hodně zvláštní člověk co má někdy v “palici vymatláno” a přitom se snaží nebýt za debila. Mnoho lidí mně nechápe, protože mám občas docela šílené, jak to říct, výstřelky a puberťácké narážky či jiné úchylky. Někdy mám nálady psát romány jako prase a někdy zase jsem schopný psát jako nějaký puboš moderní doby. Když už jsme u toho psaní. Chtěl bych upozornit na skutečnost, že český jazyk mi občas ulítává, takže to prosím přehlížejte, člověk není neomilný, navíc mi gramatika nikdy moc nešla. No a ještě jedna věc, občas mám takové výstřelky psaní ve slangu, takže taky prosím za pochopení.

I

Každý den se měním, každý den jsem jiný a přitom jsem pořád stejný. Pár mých názorů je hodně zvláštních, někdy jsou v rozporu samy ze sebou, ale pokud mě chápete, pochopíte i mé názory. Mám spoustu názorů k tomuto světu, nejčastější jsou však směřované k hudbě a náboženství.

Hudba je můj velkým koníček, jsem velkým fandou hudby, sám se ji snažím tvořit, ale moc mi to nejde. Tím jsem chtěl naznačit, že jsem věčný začátečník ve hře na kytaru. Kdysi jak jsem byl malý parchant, jsem se na kytaru vysral, což mě teď docela mrzí. Proč to píšu takhle? No protože na sebe nadávám do deno denně, že … no dyť víte… Směr hudby, kterým se ubírám je spíše tvrdšího rázu (metal, rock, atd.), ale nebráním se jakékoliv kvalitnímu hudebnímu stylu (jazz, blues,…). Kvalitním hudebním stylem je myšlena hudba, kterou tvoří skupina lidí co umí hrát na nějaký hudební nástro. To co běhá dnes po světě, nepovažuji za kvalitní hudbu a občas ani ne za hudbu. Vytvoří to nějaký moula co sedí u kompu a bůh ví co si o sobě nemyslí a dobyje s tím půlku světa. No hold komerce je sfině…

Dnes už jsem se co se týče hrání posunul zase o kousek dál. S kamarády jsme založily kapelu a snažíme se hrát svoji vlastní tvorbu. Více o naší kapele v sekci zájmy.

 

Co se týče sociálních služeb, tak se snažím pomalu Facebooku dát sbohem. A plně se soustředit na dospělejší Google+ a znovu zrevitalizovat ICQ. Takže pokud se mě budete snažit zkontaktovat tak využijte prosím těchto služeb.

 

Používám:

kubuntuandroidwordpressgoogle+last.fmMjkl na Bandzone.czdropbox

Tyto stránky vytvořil: Michal 'Mjkl Ociz' Ocásek. Optimalizace pro IE 6+, Mozila Firefox 3.0 a Opera 10.0 +. www.mjkl.iprofil.cz © 2012. Tyto stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 a vyšší. Admin